• Midea Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Midea Servisi - Midea Onarımı - Midea Bakımı - Midea Montajı - Midea Teknik Servisi

Midea Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Midea yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.  Firmamız durmadan gelişip, büyüyerek dünyada öncü üreticiler içerisinde olmaya devam edecektir. Kuruluşunun ilk yıllarında ev aletleri üretmekle başlayan firmamız yıllar içerisinde klima, kompresör gibi daha büyük iş kollarına atılarak müşterilerine hizmet vererek dünya devi olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir.  Çin’in en büyük beyaz üreticisi ve ihracatçılarından biri konumunda bulunmaktadır. Türkiye piyasası içerisine giriş tarihimiz ise 1995 yılında gerçekleşmiştir. Gelişen klima piyasası sektörü içerisinde Midea rekabetçi ve güçlü azmi sebebiyle bugün kaliteli işlere imza atıp. Bu işin öncüleri arasına adını yazdırmıştır.  Piyasada güç kazanıp aranan isim haline gelmeyi başardık.Tarihler gösterdiğinde hisseleri yabancı ortaklarından satın alınıp yerli bir şirket konumunda getirildi. yılında en başarılı Firması olmayı başardık. Midea firmamız sektör içerisinde en değerli marka arasında yerini almaktadır. Piyasa hacminin büyük çoğunluğunu elinde tutmaktadır. 
Ürün Yelpazesi
Split Klimalar
VRF sistemleri
Hava Perdeleri
Combo Tİpi Su Isıtıcıları

Ürünlerimize Ulaşmak
Türkiye’nin nerdeyse bütün illerinde ürünlerimizi satış noktalarından görüp temin edebilirsiniz. E-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz. Ürünlerde meydana gelen sorunları çözmek için Türkiye’nin nerdeyse her yerinde bulunan uzman ekiplerimizle görüşebilir sorununuzu en kısa zaman içerisinde çözebilirsiniz. Firmamız değerli müşterilerini mağdur etmeden sorunları hem zaman yönünden hem de maddi yönden kolayca çözmektedir. Değerli müşterilerine en uygun ve konforlu şekilde hizmet etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Etiket : Midea Klima Servisi, Midea Kombi Servisi, Midea Servisi, Midea Servisleri, Midea servisi, Midea Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA